Dziekanat 690 911 780

A- A A+

Kontrast Aa Aa Aa

Koła i organizacje

Koło Naukowe Biznesu i Finansów

Od listopada 2023 r. ruszają zajęcia w ramach Koła Biznesu i Finansów.

Harmonogram spotkań:

  • 26 listopada 2023 r. - godz. 18:00
  • 21 stycznia 2024 r. - godz. 18:00
  • 14 kwietnia 2024 r. - godz. 18:00

Koło Naukowe Bankowości 

Od marca 2020 r. ruszają na uczelni spotkania - zajęcia w ramach Koła Bankowości.

Koło Naukowe Studentów NEMEZIS

15 lutego 2020 roku przy WSKM zostało założone Koło Naukowe „NEMEZIS". Głównym celem jest umożliwienie studentom rozwijania i pogłębiania wiedzy oraz popularyzacja indywidualnych osiągnięć członków Koła w zakresie bezpieczeństwa publicznego, oraz kryminologii poprzez: organizowanie seminariów, wyjazdów studyjnych, konferencji, prelekcji i odczytów związanych z celami Koła oraz udział w podobnych inicjatywach organizowanych przez inne podmioty; współpracę z uczelniami oraz innymi jednostkami w kraju i za granicą w sprawach związanych z realizacją zadań Koła.

Członkiem zwyczajnym Koła może zostać każdy student Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich (WSKM) oraz Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Humanistycznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej (Filia Konin) zainteresowany problematyką naukową Koła. 
Członkami honorowymi Koła mogą zostać absolwenci WSKM w Koninie i Wydziału Nauk Społecznych WSH TWP (Filia w Koninie) lub zatrudnieni w niej nauczyciele akademiccy, a także inne osoby, które mają szczególne zasługi dla rozwoju Koła.

Zarząd Koła Naukowego "NEMEZIS":

Przewodniczący – Marta Grochocińska
Zastępca – Klaudia Witucka-Kapyszewska
Skarbnik – Magdalena Jędro 

Opiekun Koła Naukowego "NEMEZIS" - mgr Marcin Kulas

adres e-mail: nemezis.wskm@gmail.com

Głównym celem koła jest poszerzanie wiedzy z zakresu systemu bezpieczeństwa państwa, zapoznawanie się z poszczególnymi instytucjami, służbami, spotkania z osobami na co dzień zajmującymi się problematyką bezpieczeństwa.

Plany na przyszłość:

  • uzgodnienia, w kierunku zorganizowania wyjazdu do Zakładu Poprawczego dla dziewcząt w Koronowie (planowany wyjazd 20 lutego), 
  • ustalenia dot. organizacji wizyty w prosektorium i udział w charakterze obserwatorów podczas sekcji zwłok, 
  • spotkanie z dziennikarzem zajmującym się problematyką bezpieczeństwa i służb.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close