Dziekanat 63 249 12 63

Kontrast Aa Aa Aa

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIĄ Z UZBEKISTANU

WSKM nawiązała współpracę z Samarkand Institute of Economics and Service w Uzbekistanie. Podpisana umowa pozwoli na rozpoczęcie współpracy dydaktycznej i naukowej, a przyszłości także na wymianę studentów i pracowników kierunku Ekonomia.

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIĄ Z KAZACHSTANU

WSKM nawiązała współpracę z Turan University w Kazachstanie. Umowa pozwoli na wymiany studentów i pracowników Ekonomii. Porozumienie przewiduje także współpracę naukowo-badawczą między uczelniami.

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI Z GRUZJI

WSKM nawiązała współpracę z dwiema uczelniami w Gruzji: European University w Tbilisi oraz Kutaisi University. Zawarte porozumienia pozwolą na wymiany studentów i pracowników Administracji, Ekonomii i Pedagogiki oraz zainicjują interinstytucjonalną współpracę naukowo-badawczą.

WSPÓŁPRACA Z UNIVERSUM COLLEGE W KOSOWIE

WSKM nawiązała współpracę z Universum College w Kosowie. Podpisana umowa pozwoli na wymiany studentów i pracowników kierunków Ekonomia i Bezpieczeństwo wewnętrzne oraz stwarza podstawy do współpracy na polu naukowo-badawczym.

POCZĄTEK STARAŃ O REALIZACJĘ PROJEKTÓW ERASMUS+

WSKM rozpoczęła starania o uzyskanie karty ECHE dla szkolnictwa wyższego. Dokument pozwoli na realizowanie projektów w ramach programu Erasmus+, w tym umożliwiających międzynarodowe mobilności studentów i pracowników. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest w październiku 2022 roku.