Dziekanat 690 911 780

A- A A+

Kontrast Aa Aa Aa

Internet bez tajemnic - Cyfrowy świat Seniora.

Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich realizuje projekt o nazwie: „Internet bez tajemnic - Cyfrowy świat Seniora”. Podmiotami współpracującymi są Uniwersytety Trzeciego Wieku, nieformalne grupy seniorów oraz samorządy lokalne. Projket ma na celu upowszechnienie wiedzy na temat cyfryzacji w gospodarce i przystosowanie starzejącego się społeczeństwa do korzystania z nowych technologii.

Cele projektu:

Głównym celem projketu jest zachęcenie osób w starszym wieku do korzystania z internetu z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, a także zwiększenie wiedzy seniorów z obszaru technologii i poruszania się w cyfrowym świecie. Seniorzy przy wsparciu wykwalifikowanych osób będą mogli się dowiedzieć, jak bezpiecznie korzystać z rozrywki i informacji online, internetowych form komunikacji, a także jak bezpiecznie załatwiać różne sprawy w sieci, na przykład robić zakupy albo opłaty. Otrzymają też dokładne wskazówki, jak uchronić się przed cyfrowymi zagrożeniami oraz jakie dokładnie metody wykorzystują oszuści w internecie.

Beneficjent:

Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich

Wartość dofinansowania:

197 600,00 PLN

Okres realizacji:

2022-2024

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close