Dziekanat 690 911 780

A- A A+

Kontrast Aa Aa Aa

Biblioteka

BIBLIOTEKA WSKM

Zachęcamy do zapoznania się z bazą naszych książek oraz do korzystania z wypożyczalni. Dostęp do wyszukiwarki możliwy po wpisaniu hasła uzyskanego w Dziekanacie. Biblioteka znajduje się w siedzibie Uczelni przy ul. Zagórowskiej 3a w Koninie, na II piętrze, w pomieszczeniu nr 213 wraz ze swobodnym dostępem do regałów z książkami.

BIBLIOTEKA WSHTWP

Katolog Biblioteki.

BIBLIOTEKI ELEKTRONICZNE

W Bibliotece WSKM znajdują się stanowiska komputerowe przy których istnieje możliwość skorzystania i wypożyczenia pełnotekstowych artykułów i publikacji naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy: monografii, podręczników i skryptów w formie prezencyjnej. Zbiory dostępne są w wypożyczalni ACADEMICA oraz Wirtualnej Bibliotece Nauki. Hasła dostępu do bibliotek do uzyskania w Bibliotece WSKM.

POZOSTAŁE BIBLIOTEKI

Istnieje również możliwość elektronicznego sprawdzenia dostępności książek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie przy ul. Dworcowej 13 oraz  Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Koninie przy ul. Przemysłowej 7.

Październik Miesiącem IBUK Libra

List otwarty do studentów/ Oferta Centrum Doskonalenia Nauczycieli Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Koninie tutaj

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close