Rekrutacja WSKM na studia I stopnia w roku akademickim 2023/2024 trwa do 15 września 2023 r.

Rekrutacja krok po kroku:

W zależności od kierunku rekrutacja jest dwuetapowa tj.:

1. Rejestracja on line.
  2. Dostarczenie dokumentów w formie papierowej do Dziekanatu Uczelni (62-500 Konin, ul. Zagórowska 3a, II piętro, pokój nr 208)

lub jednoetapowa tj.:

1. Dostarczenie dokumentów w formie papierowej do Dziekanatu Uczelni (62-500 Konin, ul. Zagórowska 3a, II piętro, pokój nr 208).

Rekrutacja na studia I stopnia

Kierunki: Administracja, Ekonomia, Energetyka, Pedagogika

(dwuetapowa - rejestracja on line i złożenie dokumentów w formie papierowej w Dziekanacie WSKM)

1. Zarejestruj się w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów - LINK
  2. Uzupełnij wszystkie dane osobowe (zakładki: adres, wykształcenie oraz inne).
  3. Dokonaj opłaty rekrutacyjnej (opłata rekrutacyjna na rok akademicki 2022/2023 wynosi 85,00 zł).
    Dane do przelewu, blankiet przelewu – dostępne na portalu rekrutacyjnym po rejestracji on-line.
    Nr konta:  ING BANK ŚLĄSKI: 43 1050 1520 1000 0023 2371 1586
  4. Dostarcz dokumenty w formie papierowej do Dziekanatu po rejestracji on line (62-500 Konin, ul. Zagórowska 3a, II piętro, pokój nr 208).

Wymagane dokumenty:

• podanie z ankietą osobową - pobierz (w przypadku rejestracji on-line, wypełnione elektronicznie podanie z ankietą osobową należy wydrukować z konta rekrutacyjnego),
  • kopia świadectwa dojrzałości poświadczona przez WSKM (oryginał do wglądu),
  • kopia świadectwa ukończenia szkoły średniej poświadczona przez WSKM (oryginał do wglądu),
  • dowód uiszczenia opłaty rekrutacyjnej,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych w systemie antyplagiatowym (kontrola prac dyplomowych) - pobierz
  • kopia orzeczenia o niepełnosprawności w przypadku osób niepełnosprawnych (oryginał do wglądu),
  • dwa jednakowe zdjęcia o wymiarach 35 x 45 mm (zgodne z wymogami zdjęcia do dowodu osobistego),
  • kolorowe zdjęcie na płycie (zgodnie z wymogami zdęcia do dowodu osobistego, wymiary 20 mm x 25 mm w rozdzielczości co najmniej 300 dpi).

Zgodnie z § 12, pkt. 8 Regulaminu studiów WSKM w Koninie wyboru specjalności kształcenia student dokonuje do końca 4 semestru studiów.
Poświadczenie kopii dokumentu przez WSKM – polega na złożeniu przez kandydata kopii dokumentu, którą pracownik Dziekanatu poświadcza na podstawie oryginału dostarczonego do wglądu.

Kierunek: Kryminologia (we współpracy z ANS TWP)

Szczegóły informacji i dostęp do dokumentów rekrutacyjnych.