Dziekanat 690 911 780

A- A A+

Kontrast Aa Aa Aa

Popularyzacja nauki jako wsparcie w transformacji regionu konińskiego.

Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich realizuje projekt o nazwie: „Popularyzacja nauki jako wsparcie w transformacji regionu konińskiego”. Projekt skierowany jest do różnych grup odbiorców (dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy, przedsiębiorcy) z obszaru subregionu konińskiego województwa wielkopolskiego. Projekt obejmuje wykłady otwarte, warsztaty i cykliczne zajęcia ćwiczeniowe prezentujące treści w taki sposób, aby mogły one odpowiadać możliwościom percepcyjnym uczestników.

Cele projektu:

Celem projektu jest upowszechnianie wiedzy z zakresu nauk społecznych, ich wykorzystanie w życiu codziennym przez uczestników projektu. Bogata i urozmaicona oferta zajęć dydaktycznych oraz kulturalnych realizowana przez pracowników naukowych Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich, naukowców z innych uczelni oraz specjalistów praktyków współpracujących z uczelnią będzie miała bezpośredni wpływ na rozwój zainteresowań oraz da możliwość dalszej edukacji. Podejmowane działania na polu upowszechniania kultury i nauki sprzyjać będą szeroko rozumianemu samokształceniu i samorealizacji uczestników projektu w nawiązaniu do idei edukacji ustawicznej. Popularyzacja wiedzy naukowej zwiększa stopień uczestnictwa obywateli w ocenie i rozwiązywaniu problemów społecznych związanych z postępem naukowo-technicznym. Dzięki wiedzy naukowej, istotnej w życiu każdego człowieka, łatwiej jest podejmować także decyzje w sprawach życia codziennego.

Beneficjent:

Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich

Wartość dofinansowania:

250 000,00 PLN

Okres realizacji:

2021-2023

Wykłady otwarte:

PRZYSZŁOŚĆ POLSKIEJ ENERGETYKI (4.03.2023)

HISTORIA HERBÓW MIAST WIELKOPOLSKI (20.05.2023)

PROTOKÓŁ DYPLOMATYCZNY (10.06.2023)

Raport z badań:

RAPORT Z BADAŃ

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close