Dziekanat 690 911 780

A- A A+

Kontrast Aa Aa Aa

Komunikat Rektora w sprawie zachowania zasad bezpieczeństwa sanitarnego.

Szanowni Państwo Wykładowcy,
Rozpoczynamy czternasty rok akademicki. Nie jest to rok jubileuszowy, ale ze względu na okoliczności zewnętrzne związane z SARS-CoV-2 i koniecznością dostosowania się do wymogów sanitarno-epidemiologicznych, przychodzi nam realizować plan studiów z uwzględnieniem koniecznych ograniczeń. Liczę, że podejdą Państwo do tego ze zrozumieniem, gdyż najbliższe pół roku wymagać będziemy od siebie i od Was zachowania szczególnych zasad bezpieczeństwa sanitarnego.
Autonomia uczelni wyższych wynikająca z Konstytucji dla Nauki pozwala nam samodzielnie określić plan i organizację zajęć w tym nadchodzącym trudnym czasie. Mając na uwadze powyższe zdecydowaliśmy się na mieszany (hybrydowy) proces dydaktyczny, podczas którego — w zależności od specyfiki kierunku i w różnych proporcjach — zajęcia będą się odbywały w trybie stacjonarnym i w trybie online. Podstawową platformą komunikacji zdalnej studentów z wykładowcami będzie Microsoft Teams, inne zaś będą pełniły funkcję pomocniczą.
Zwracam się do wszystkich z prośbą i apelem, by podczas zajęć stacjonarnych zachowywać konieczny dystans, używać płynów dezynfekujących dłonie i stosować ochronę górnych dróg oddechowych (maseczki lub przyłbice). W kontakcie z administracją wykorzystywać, gdy nie jest to konieczne, tryb zdalny (Microsoft Teams, telefon, e-mail).
Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja związana z zagrożeniami jest nadzwyczajna, dlatego proponujemy rozwiązania wychodzące im naprzeciw. Liczymy na Wasze zrozumienie i wsparcie.
Z poważaniem,
Dr Marek Waszkowiak
Rektor

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close