Dziekanat 63 249 12 63

A- A A+

Kontrast Aa Aa Aa

WSKM wśród laureatów Orłów Wprost

data dodania: Aktualności
WSKM wśród laureatów Orłów Wprost

Uroczystość wręczenia nagród Orły Wprost, przyznawanych przez redakcję tygodnika „Wprost”, tym razem odbyła się w poznańskim hotelu Sheraton. Miejsce o dość szczególnym usytuowaniu w stolicy Wielkopolski. Otóż hotel, postawiony już w XXI wieku, jakoby domyka z jednej strony tereny słynnych Międzynarodowych Targów Poznańskich, stanowiących od ponad stu lat wizytówkę wielkopolskiej przedsiębiorczości, kreatywności i aktywności. Takie też są w swoich założeniach Orły Wprost. Laureatami pozostają osoby związane z innowacyjnym biznesem czy nowoczesnym, acz niezapominającym o tradycji, rolnictwem, ale także wybitni twórcy kultury oraz nauki czy ważne postacie, poświęcające się działalności społecznej i charytatywnej.

Nagroda specjalna Orzeł Wprost w kategorii Szkolnictwo Wyższe została przyznana Wyższej Szkole Kadr Menadżerskich w Koninie.

To wyjątkowa uczelnia, stworzona dzięki staraniom Stowarzyszenia „Kadry dla Konina”. W działalności uczelni na pierwszym plan wybija się misja społeczna i regionalna. Czyni to skutecznie i z sukcesami – uczelnia konsekwentnie rozwija się o kolejne atrakcyjne kierunki studiów.

Nagrodę odebrał Krzysztof Kupiński, dyrektor generalny WSKM. – Jesteśmy trochę, jak ci cisi bohaterowie, o których rozmawia się przy okazji takich spotkań. Przybywam z peryferii, ale zapewniam, że przechodzimy piękną transformację – podsumował w krótkich słowach Krzysztof Kupiński.

źródło: wprost.pl (Laureaci Orłów Wprost województwa wielkopolskiego)

Galeria zdjęć

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close