Seminarium "Nawigator Kariery"

data dodania: Aktualności
Seminarium "Nawigator Kariery"

Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich jest partnerem merytorycznym w pilotażowym projekcie "Nawgiator Kariery" realizowanym we współpracy z Powiatowym Urządem Pracy w Turku w ramach ministrialnego projektu „Nowe spojrzenie – nowe możliwości, którego celem jest wypracowanie nowych metod, narzędzi i sposobów aktywizacji zawodowej skierowanych do bezrobotnych czy poszukujących pracy. 

25 listopada w siedzibie Uczelni odbyło się seminarium prezentujące koncepcję innowacyjnego rozwiązania wspierającego bezrobotnych na rynku pracy. Zaproszeni goście uczestniczyli w dyskusji dotyczącej lokalnych potrzeb z perspektywy pracownika i pracodawcy.

Uczelnia odpowiada za szkolenie pierwszych Nawigatorów Kariery, których zadaniem jest zapewnienie wsparcia i zaplanowanie zindywidualizowanej ścieżki kariery dla uczestników projektu oraz monitoring i ewaluacja w procesie równoległego kształcenia i zatrudnienia.

Galeria zdjęć

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close