Porozumienie o współpracy w zakresie mediacji i arbitrażu z organizacjami przedsiębiorców regionu konińskiego

Dnia 17 października 2018 r. w siedzibie WSKM zostało zawarte porozumienie pomiędzy Wielkopolską Izbą Gospodarczą reprezentowaną przez Wojciecha Kruka, a przedstawicielami organizacji przedsiębiorców regionu konińskiego w sprawie współpracy w zakresie mediacji i arbitrażu w zakresie polubownych metod rozwiązywania sporów.
Porozumienie podpisali:
1. Wojciech Kruk - Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa.
2. Lidia Lorencka - Cech Rzemiosł Różnych w Koninie.
3. Roman Byczyk - Konińska Izba Gospodarcza.
4. Marek Sawicki - Turecka Izba Gospodarcza.
5. Marek Waszkowiak - Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich.
6. Janusz Stankiewicz - Związek Pracodawców Sektora Usług Publicznych OPK.
Koordynatorem projektu w regionie konińskim został Dariusz Wilczewski - mediator sądowy.