Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową

Zapraszamy studentów WSKM do konkursu na najlepszą pracę dyplomową.
Do konkursu może przystąpić każdy student WSKM broniący pracę licencjacką lub magisterską.
Termin zgłoszenia udziału w konkursie został przedłużony - do 30 sierpnia 2020 r.
Zgłoszone prace zostaną ocenione przez kapitułę konkursu w składzie: dr Marek Waszkowiak Rektor WSKM — przewodniczący kapituły, prof UMK dr hab. Joanna Marszałek - Kawa oraz dr Marek Naglewski.
Ogłoszenie wyników konkursu - do 10 września 2020 r.
Nagrodą dla najlepszych prac będzie wydanie ich w formie artykułu w uznanym i prestiżowym czasopiśmie naukowym.
Zgłoszenia prac prosimy kierować w formie elektronicznej na adres: konkurs@wskmkonin.edu.pl
W temacie wiadomości należy wpisać: KONKURS
W treści maila należy podać: imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.