Konferencja: Zagrożenia czynnikami szkodliwymi, uciążliwymi i niebezpiecznymi w środowisku pracy

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy uprzejmie zaprasza członków Stowarzyszenia oraz chętnych do udziału w konferencji "Zagrożenia czynnikami szkodliwymi, uciążliwymi i niebezpiecznymi w środowisku pracy". Konferencja jest organizowana w ramach WIELKOPOLSKIEJ STRATEGII OGRANICZANIA ZAGROŻEŃ ZAWODOWYCH 2013 – 2020 oraz przy współudziale:

• Państwowej Inspekcji Pracy
  • Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich
  • Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.

Program konferencji:

• Ocena ryzyka zawodowego - plan działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się COVID-19.
  • Czynniki biologiczne w środowisku pracy. Ocena ryzyka związana z narażeniem na czynniki biologiczne.
  • Metodologia badań środowiska pracy – wybrane zagadnienia.
  • Prezentacja zakresu działalności akredytowanego laboratorium Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o.

Konferencja odbędzie się dnia 18.09.2020 r. w Wyższej Szkole Kadr Menedżerskich w Koninie przy ul. Zagórowskiej 3a w godzinach od 9:00 do 14:00.

Uczestników konferencji prosimy o przestrzeganie poniższych wymagań bezpieczeństwa.