Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022

data dodania: Aktualności
Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022
25 września uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok akademicki na Wyższej Szkole Kadr Menedżerskich.

Po wystąpieniach zaproszonych gości, dr Marek Waszkowiak Rektor Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich dokonał immatrykulacji studentów pierwszego roku.

Wykład inauguracyjny pt. "Substytucyjna funkcja mitu w procesie kształtowania się świadomości Polaków po 1989 roku. Uwagi monetaryzmu wartości" wygłosił Rektor Wyższa Szkoła Humanistyczna TWP w Szczecinie dr hab. Waldemar Urbanik.

Wszystkim studentom życzymy owocnego czasu zdobywania wiedzy, a wykładowcom wytrwałości w pracy dydaktycznej!