Inauguracja roku akademickiego 2019/2020 Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Dnia 27 września 2019 r. w Książnica kleczewska odbyła się inauguracja roku akademickiego 2019/2020 Uniwersytetu Trzeciego Wieku (UTW) w Kleczewie. Uroczystość prowadziła Magdalena Siupa, która wraz z Rektorem dr. Markiem Waszkowiakiem dokonali otwarcia roku akademickiego. Następnie z-ca burmistrza Kleczewa Jarosław Bąk, życzył studentom energii i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Po wręczeniu indeksów i immatrykulacji wykład nt. "Kulturowych uwarunkowań winy mężczyzny w relacji z kobietą" wygłosił Krzysztof Kupiński z WSKM. Uczelnię reprezentowali również dr hab. Ryszard J. Piotrowski (opiekun UTW) i dr Tomasz Olejniczak. Na zakończenie Sławomir Pilarski uświetnił uroczystość półgodzinnym koncertem gitarowym.