Dziekanat 63 249 12 63

Kontrast Aa Aa Aa

Seminarium "Bezpieczeństwo budynków i pomieszczeń pracy"

data dodania: Aktualności
Seminarium "Bezpieczeństwo budynków i pomieszczeń pracy"

Zarząd Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służb BHP Oddział Konin uprzejmie zaprasza członków Oddziału Konin i osoby chcące wstąpić w nasze szeregi, do udziału w seminarium "Bezpieczeństwo budynków i pomieszczeń pracy" (bezpłatne dla członków oddziału i osób deklarujących chęć wstąpienia do oddziału stowarzyszenia).

Seminarium jest organizowana przy współudziale:

• Państwowej Inspekcji Pracy - Oddział Konin
  • Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich
  • Państwowej Straży Pożarnej - Wydział Kontrolno - Rozpoznawczy KM PSP
  • Grupa INTERLIS Sp. z o.o.

W programie seminarium zostaną poruszone takie tematy jak:

• Wymagania dla budynków z zakresu bezpieczeństwa pożarowego.
  • Prowadzenie czynności kontrolno-rozpoznawczych przez Państwową Straż Pożarną.
  • Warunki pracy w pomieszczeniach pracy.
  • Budowa. STOP wypadkom!

Seminarium odbędzie się 30 września 2022 roku Wyższej Szkole Kadr Menedżerskich (sala nr 1, ul. Zagórowska 3a, 62-500 Konin) w godzinach od 9:00 do 14:00.