Dziekanat 63 249 12 63

A- A A+

Kontrast Aa Aa Aa

KONKURS NA ARTYKUŁ

data dodania: Aktualności
KONKURS NA ARTYKUŁ

Wyższa Szkoła Kadr Menedżerskich organizuje konkurs dla studentów na artykuł naukowy dotyczący problematyki z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego.

Celem konkursu jest wzmocnienie potencjału naukowego studentów kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne studiujących na Wydziale Administracji w WSKM, poprzez umożliwienie publikacji swoich prac naukowych w Zeszytach Naukowych WSKM  oraz wyłonienie najlepszej pracy naukowej studentów dotyczącej problematyki z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego. 

W konkursie zostanie przyznana nagroda główna w postaci nagrody Rektora WSKM o wartości 500 złotych. Dziesięć najlepszych prac naukowych zostanie opublikowanych w Zeszytach Naukowych WSKM. Konkrus jest nadzorowany przez Komisję Konkursową, która dokona sprawdzenia prac naukowych i wybierze zwycięzcę.

Zachęcamy do udziału w konkrusie głównie studentów kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne. Istnieje możliwość przyjęcia pracy naukowej zgodnej z tematyką konkursu od studentów innych kierunków.

Termin nadsyłania prac naukowych mija 10 czerwca. Prace naukowe kwalifikujące się do konkursu zgodnie z regulaminem należy wysyłać na adres j.eltman@wskm.edu.pl

REGULAMIN KONKURSU

 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close